Tak! #teammediaprojectgroup na sportowo

Już niejednokrotnie udowadnialiśmy, że aktywność sportowa jest jedną z naszych pasji. Przy każdej możliwej okazji staramy się wspierać wszelkie przedsięwzięcia związane z aktywnością sportową.

Tak było również w przypadku TRIaL Cross Triathlonu w Aleksandrowie Łódzkim, który organizowany był przez naszego Klienta Klub Sportowy Celironman S.A. W tym przypadku pomagaliśmy przede wszystkim organizacyjnie, w kwestiach związanych z naszą działalnością. Po zakończeniu rywalizacji opinia była zgodna – imprezę można śmiało zaliczyć do udanych. Ten fakt bardzo cieszy, tym bardziej, że impreza organizowana była w szczytnym, charytatywnym celu.

Na płaszczyźnie rywalizacji również nie próżnujemy. W organizowanym z okazji obchodów Szydłowieckim Zygmuntów biegu mieliśmy swojego reprezentanta, który oczywiście ukończył bieg na trasie liczącej 5,5 km. To nie jest jednak największy powód do dumy związany z tą płaszczyzną. Jeden z członków #teammediaprojectgroup 21 maja ukończył XIII Międzynarodowy Ekstremalny Maraton Pieszy Kierat 2016. KIERAT to niezwykle wymagające wyzwanie, na które składa się 100 km nieprzerwanego marszu po górach Beskidu Wyspowego oraz 3 500 m podejść, które trzeba pokonać w 30 godzin. GRATULUJEMY!

foto. celironman.pl / Marcin Sadowski

0 Shares:
Polecamy również