Festiwal Rock na Zamku Szydłowiec 2015 coraz bliżej

Już niebawem, w dniach 18 i 19 lipca bieżącego roku na terenie szydłowieckiego zamku Odrowążów i Radziwiłłów odbędzie się kolejna odsłona festiwalu Rock na Zamku. Festiwal realizowany jest w hołdzie tragicznie zmarłego wokalisty zespołu Azyl P, autora przebojów, które w latach 80-tych śpiewała cała Polska.

W koncercie finałowym, który odbędzie się w drugim dniu festiwalu będziemy mogli oglądać m.in.: Marka Piekarczyka, Krzysztofa Jary Jaryczewskiego (ex Oddział Zamknięty), Muńka Staszczyka czy Marcina Czyżewskiego, który będzie pełnił rolę wokalisty w formacji Azyl P. W pierwszym dniu festiwalu odbędzie się Konkurs Młodych Rockowych Talentów, gdzie zespoły dopuszczone do konkursu wykonają, oprócz utworu własnego autorstwa, wybrany utwór legendarnego Azylu P.

Agencja Interaktywna Media Project Group bierze czynny udział w promowaniu festiwalu oraz realizacji zaplecza promocyjnego. Na potrzeby festiwalu realizowaliśmy m.in. stronę internetową www.RocknaZamku.pl, na której znajdą Państwo zarówno informacje o tej inicjatywie, jak również filmy i zdjęcia z poprzednich edycji.

Obiecujemy, że już po wszystkim zdamy pełną relację z tego co działo się w Szydłowcu. A na pewno będzie się działo!

Festiwal im. Andrzeja Siewierskiego Rock na Zamku Szydłowiec 2015 | 18 – 19 lipiec 2015 roku Dziedziniec Zamkowy w Szydłowcu

Polecamy również