Kolejne urodziny Agencji Interaktywnej Media Project Group!

#urodzinyMediaProjectGroup

I właśnie minął kolejny rok, w którym Agencja Interaktywna Media Project Group mogła być z Państwem i świadczyć usługi na najwyższym poziomie! Śmiało możemy stwierdzić, iż był to rok bardzo ciężkiej pracy, która zaowocowała m.in. pozyskaniem kilku kluczowych, strategicznych Kontrahentów, z którymi wiążemy nadzieję na długofalową, wszechstronną współpracę. To dzięki wam, naszym Klientom jesteśmy w tym miejscu i w dalszym ciągu możemy się rozwijać, budując przy tym z powodzeniem naszą markę.

Z okazji urodzin Media Project Group przygotowaliśmy również liczne promocje. Aby skorzystać z przygotowanych rabatów wystarczy udostępnić nasz wpis z hashtagiem – #urodzinyMediaProjectGroup. Ceny promocyjne dotyczą wszystkich usług, które znajdują się w naszej ofercie. Wszyscy, którzy udostępnią nasz wpis wraz z wspomnianym hashtagiem otrzymają wiadomość z unikalnym kodem rabatowym do wykorzystania. Promocja trwa do 30-05-2015.

Dziękujemy wam, że jesteście z nami!

#urodzinyMediaProjectGroup

0 Shares:
Polecamy również
Czytaj dalej

Nasi Klienci o nas

Jesteśmy miło zaskoczeni jakie telefony oraz wiadomości otrzymujemy od naszych Kontrahentów przez ostatni miesiąc 🙂 Zadowolenie, radość, śmiech…