Wreszcie jest massivedrive.pl

Po wielkich bojach mamy zaszczyt poinformować o wprowadzeniu w nasze szeregi kolejnej pod firmy o nazwie www.massivedrive.pl. Kontrahenci Media Project Group będą wreszcie mogli w szybki i łatwy sposób dostarczać informację do naszej firmy. Koniec z mailami które nie zawsze docierają 🙂 teraz pliki zawsze na czas.

Opis serwisu

Massivedrive.pl to projekt powstały w sierpniu 2012 roku, będący własnością firmy “XDS” eXtreme design system z siedzibą w Szydłowcu. Podstawową funkcją serwisu jest możliwość wgrywania i przesyłania plików między użytkownikami Internetu. Tworząc massivedrive.pl staraliśmy się zachować prostotę projektu oraz funkcjonalności serwisu.

Kilka funkcji massivedrive.pl

  • Massivedrive.pl to przede wszystkim możliwość wgrywania i udostępniania plików dla swoich znajomych, przyjaciół lub innych, zainteresowanych osób. Cała operacja przesyłania plików jest niezwykle prosta. Wystarczy na stronie głównej wybrać z dysku interesujące nas pliki, wgrać go na nasz serwer a następnie udostępnić go przez specjalny odnośnik w naszym serwisie.
  • Możliwość zarejestrowania konta przez użytkowników.
  • Program partnerski stworzony dla osób pragnących zarabiać z naszym serwisem.
  • Serwis posiada wiele nowoczesnych udogodnień które ułatwiają z nim prace np. szybka zmiana rozmiaru, skracanie linku TinyURL.

Zapraszamy do korzystania z serwisu w codziennym dniu w domu i pracy. Za kilka miesięcy będziemy chcieli zwiększyć limit wielkości pliki oraz wprowadzić możliwość logowania w serwisie.

0 Shares:
Polecamy również
Czytaj dalej

Wielkanoc 2014

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocy składamy wszystkim naszym Klientom prawdziwe, najlepsze życzenia. Niech ten szczególny okres będzie dla…