Wreszcie jest massivedrive.pl

Po wielkich bojach mamy zaszczyt poinformować o wprowadzeniu w nasze szeregi kolejnej pod firmy o nazwie www.massivedrive.pl. Kontrahenci Media Project Group będą wreszcie mogli w szybki i łatwy sposób dostarczać informację do naszej firmy. Koniec z mailami które nie zawsze docierają 🙂 teraz pliki zawsze na czas.

Opis serwisu

Massivedrive.pl to projekt powstały w sierpniu 2012 roku, będący własnością firmy “XDS” eXtreme design system z siedzibą w Szydłowcu. Podstawową funkcją serwisu jest możliwość wgrywania i przesyłania plików między użytkownikami Internetu. Tworząc massivedrive.pl staraliśmy się zachować prostotę projektu oraz funkcjonalności serwisu.

Kilka funkcji massivedrive.pl

  • Massivedrive.pl to przede wszystkim możliwość wgrywania i udostępniania plików dla swoich znajomych, przyjaciół lub innych, zainteresowanych osób. Cała operacja przesyłania plików jest niezwykle prosta. Wystarczy na stronie głównej wybrać z dysku interesujące nas pliki, wgrać go na nasz serwer a następnie udostępnić go przez specjalny odnośnik w naszym serwisie.
  • Możliwość zarejestrowania konta przez użytkowników.
  • Program partnerski stworzony dla osób pragnących zarabiać z naszym serwisem.
  • Serwis posiada wiele nowoczesnych udogodnień które ułatwiają z nim prace np. szybka zmiana rozmiaru, skracanie linku TinyURL.

Zapraszamy do korzystania z serwisu w codziennym dniu w domu i pracy. Za kilka miesięcy będziemy chcieli zwiększyć limit wielkości pliki oraz wprowadzić możliwość logowania w serwisie.

0 Shares:
Polecamy również
Czytaj dalej

Start drukarni247

Media Group Project uruchomiła nowy projekt, jaki już stał się rzeczywistością! Właśnie wystartowała nowoczesna cyfrowa drukarnia online, która…
Czytaj dalej

Partnerzy

Efektywna współpraca to podstawa naszej działalności. Koncentrujemy się na realizacji zleceń dla naszych klientów, która przełoży się na…