Start drukarni247

Media Group Project uruchomiła nowy projekt, jaki już stał się rzeczywistością! Właśnie wystartowała nowoczesna cyfrowa drukarnia online, która ułatwi naszym klientom sprawne funkcjonowanie na wszystkich polach działania.

Jesteśmy otwarci na wymagające zlecenia, oferujemy profesjonalny warsztat pracy zarówno na poziomie tekstowej, graficznej, jak i technicznej.

Dysponujemy niezbędnym zapleczem technologicznym, co gwarantuje bardzo wysoką jakość druku. To dla nas najważniejszy cel i główny priorytet – jakość widoczna gołym okiem.

Z przyjemnością zajmiemy się kompleksową obsługą, dysponujemy innowacyjnymi pomysłami, nowymi ideami, które są oryginalne i jeszcze nie ujrzały światła dziennego.

Naszym klientom wychodzimy naprzeciw odchodząc od tradycyjnych form współpracy. Chcemy zaoferować coś więcej, wyróżnić się i być zauważanymi. Proponujemy więc darmową dostawę wszystkich materiałów, ponieważ czujemy się w obowiązku wykonać zlecenie od początku do końca. Nasz klient płaci więc wyłącznie za usługę druku, bez żadnych dodatkowych opłat.

Jeśli noszą się Państwo z uatrakcyjnieniem wizerunku Waszej firmy, pragniecie go odświeżyć, dotrzeć do większej liczby klientów także jesteśmy do dyspozycji. Zespół młodych ludzi opracuje zarówno grafikę, jak i teksty marketingowe. To jednak nie wszystko, ponieważ zajmujemy się również produkcją rozmaitych gadżetów reklamowych, jak tradycyjne długopisy, notesy, breloczki czy kubki. Nieustannie wykraczając poza granicę standardów, dla wymagających przygotowaliśmy zdecydowanie więcej, czyli  czapeczki z logo firmy, nożyki, słodycze, parasole czy nośniki USB.

Wystartuj wraz z nami, weź udział w programie partnerskim, zbieraj punkty i zamieniaj je na nagrody. Pełni energii i zapału do działania zapraszamy do naszego świata – wysokiej jakości druku cyfrowego, a w niedalekiej przyszłości także druku 3D. Czy to mało? Zajrzyj na naszą stronę a dowiesz się więcej!

Polecamy również