Podsumowanie roku 2015

Właśnie minął kolejny, dobry rok dla naszej Agencji. Nie będziemy przedstawiać danych liczbowych czy wykresów, ale pokrótce chcielibyśmy podzielić się z wami tym co udało nam się w tym roku zrealizować.

Przede wszystkim ruszyliśmy z działalnością projektu Drukarnia247.pl, który był przez nas bardzo wyczekiwany, aczkolwiek czasami po prostu brakowało czasu na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. W związku ze startem projektu nasz team musiał zostać wzmocniony. Udało nam się powiększyć naszą załogę o nowego grafika, programistę oraz osobę odpowiedzialną za sprawne funkcjonowanie tego przedsięwzięcia. Jest to dla nas kolejny krok, który świadczy o stałym rozwoju i potwierdza fakt, że z roku na rok zaliczamy progres.

Bardzo istotną kwestią była również praca nad komunikacją wewnątrz Agencji. W roku 2015 testowaliśmy kilkanaście aplikacji m.in. z zakresu zarządzania projektami. Koniec końców udało nam się wybrać i wdrożyć kilka z nich. Z każdym dniem możemy zaobserwować jak ważne jest poszukiwanie i testowanie nowych rozwiązań związanych z poprawą funkcjonowania wewnętrznych struktur. Dzięki wprowadzonym zmianom jesteśmy jeszcze bardziej wydajni i dokładni, a co najważniejsze możemy działać jeszcze szybciej, co na pewno jest powodem do zadowolenia.

Od jakiegoś czasu pracujemy również nad całkowitą zmianą naszej głównej strony. Naszym celem jest wprowadzanie w nią nowego życia i dojście do tego, aby stała się bardziej intuicyjna i przyjazna dla odwiedzających. Planowane oddanie nowego projektu to połowa lutego tego roku. Warto również wspomnieć o starcie platformy ReklamujNieruchomosci.pl, która wspiera usługę, od której zaczynaliśmy swoją przygodę z szeroko rozumianym marketingiem.

Z tego miejsca pragniemy również podziękować wszystkim naszym Kontrahentom i Partnerom oraz życzyć samych sukcesów i samozaparcia niezbędnego do realizacji wyznaczonych celów biznesowych. Bez was odnoszenie sukcesów nie byłoby możliwe. Mamy świadomość,  że przed nami jeszcze dużo pracy i nauki, jednakże cieszy to, że jesteśmy na dobrej drodze.

0 Shares:
Polecamy również
Czytaj dalej

Podsumowanie roku 2013

Na samym początku pragniemy życzyć Państwu wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2014! Dziękujemy wszystkim Partnerom i Kontrahentom…