Podsumowanie Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017

Przyszedł czas na małe podsumowanie…

Kolejna edycja Lewiatan Beach Ball w Przysusze przeszła do historii i jesteśmy niezwykle dumni z tego, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia. Tegoroczny turniej rangi Pucharu Polski był naprawdę ogromnym sukcesem, zarówno dla organizatorów, jak i dla samych zawodników, ponieważ poziom rozgrywanych spotkań był niesamowicie wysoki.

Finałowa rywalizacja pomiędzy parami Ociepski/Łukasik i Kądzioła/Malec okazała się wisienką na torcie, oba teamy zachwycały pięknem beach volleya tworząc widowisko na najwyższym poziomie. Było to doskonałe podsumowanie tego przedsięwzięcia. Po najważniejsze trofeum rywalizacji sięgnęła para Marcin Ociepski i Piotr Łukasik.

Poza najważniejszymi rozgrywkami zgromadzeni na terenie zalewu w Toporni byli również świadkami wielu innych atrakcji takich jak rywalizacja oldbojów, Charytatywny Mecz Gwiazd czy Wielka Gala Disco Polo, która zamykała Puchar Polski. Organizatorzy przewidzieli również atrakcję dla dzieci, które mogły brać udział w zajęciach z siatkówki plażowej, które prowadzone były przez Grzegorza Boćka i Grzegorza Szymańskiego.

Jedno jest pewne – tegoroczny Beach Ball Przysucha, był wydarzeniem, które na długo zapadnie w pamięci wielu osób. Świetna robota!

Szczególne podziękowania składamy Piotrowi Skibie, który zaufał nam po raz kolejny i jesteśmy przekonani, że nie zawiedliśmy jego oczekiwań. Pozdrawiamy również parę Michał Korycki/Martin Chiniewic, która występowała pod szyldem #teammediaprojectgroup.

Branie udziału w takich przedsięwzięciach to czysta przyjemność.

Fot. Agencja Fotografii Sportowej KamPas Sport

Polecamy również
Czytaj dalej

Partnerzy

Efektywna współpraca to podstawa naszej działalności. Koncentrujemy się na realizacji zleceń dla naszych klientów, która przełoży się na…