Nowe przedsięwzięcia

Początek roku 2013 stoi pod znakiem kolejnych zmian w firmie eXtreme design system. Tym razem w planach jest stworzenie nowych serwisów, zarówno tych indywidualnych, jak i tych, które miałyby wspomagać już te istniejące. O czym mowa? W ostatnim tygodniu wykupiliśmy dwie domeny – MassiveDrive.pl oraz MorzeGoryMazury.pl. Całe przedsięwzięcie chcielibyśmy zakończyć do końca stycznia następnego roku.

Myślę, że warto pokrótce nakreślić zamysł poszczególnych działań. Pierwsza z domen ma być domeną wspomagającą już istniejące serwisy, np. Projektornię, czyli platformę związaną z przygotowywaniem wszelkich zlecanych projektów do wglądu dla Klienta. MassiveDrive.pl będzie działało na podobnej zasadzie, na jakiej działa aplikacja Google Drive, czyli w skrócie, będzie pełniła funkcję wirtualnego dysku, dzięki któremu nastąpi wygodny i swobodny przesył informacji pomiędzy nami a naszymi Kontrahentami. Cały czas staramy się udoskonalać wszystkie nasze serwisy, tak by działania w związku z przygotowaniem szkicu zlecenia, których musi podjąć się Klient sprawiały mu jak najmniej problemu.

Druga domena, czyli MorzeGoryMazury.pl pochłonie chyba nieco więcej czasu. Już od początku działalności chcieliśmy stworzyć bazę noclegową. W tym przypadku nie chcemy opierać się tylko na jednej, określonej lokalizacji. Zamysł jest taki by postawić na trzy najbardziej znane Polakom obszary wypoczynkowe usytuowane na terenie naszego kraju. Podczas działań marketingowych związanych z reklamą niejednego ośrodka wypoczynkowego, czy agroturystycznego zdaliśmy sobie sprawę, że brakuje jednego, w pełni dopracowanego portalu, który zrzeszałby oferty rekreacyjne z całej Polski. Czas to zmienić.

[youtube id=twsuxqGYa8g width=”600″ height=”350″]

Dodatkowo chcielibyśmy również poinformować, że w zeszłym tygodniu w pełni dokończyliśmy nasze Portfolio (portfolio.mediaprojectgroup.com), na którym mogą Państwo zapoznać się z wybranymi zleceniami, które do tej pory realizowaliśmy. Wspomnę również o tym, że do końca roku oferta firmy Media Project Group zostanie znacznie poszerzona. Mamy nadzieję, że dzięki temu współpraca z naszą firmą stanie się jeszcze bardziej owocna.

0 Shares:
Polecamy również
Czytaj dalej

Świąteczna e-kartka

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Team Media Project Group 🙂 Specjalnie dla Was przygotowaliśmy e-kartkę, którą możecie…