Kolaż ciekawych informacji – Pierwsza odsłona

Dziś coś nowego dla wszystkich miłośników ciekawych i dobrze wyselekcjonowanych artykułów z sieci. Przeglądając wiele artykułów każdego dnia szukam czegoś unikalnego z czym mogę podzielić się z czytelnikami oraz przyjaciółmi.

Niedzielny kolaż opiera się na branży techonologiki.

Jeżeli takie rozwiązanie przyniesie oglądalność w każdym tygodniu będziemy wypuszczać taki artykuł 🙂
Liczę na komentarze.

Ile kosztują podzespoły iPhone’a 5?

Znacznie mniej niż kwota, którą przyjdzie wam zapłacić za nowy smartfon Apple’a. Ile dokładnie?

Firma analityczna TechInsights należąca do UBM Electronics postanowiła odpowiedzieć na pytanie zadane w tytule newsa. Jak wam się wydaje, ile musimy “przepłacić” chcąc zakupić nowego iPhone’a? – Czytaj więcej.

ASUS zaprezentował Padfone 2

Asus zaprezentował nową wersję smartfona Padfone 2 dysponującego przekształcającą go w tablet stacją dokującą Padfone Station. W odróżnieniu od poprzednika Padfone 2 nie został wyposażony w klawiaturę, która przekształcała go dodatkowo w netbooka – Czytaj więcej.

[youtube id=DjpACIJkpQo width=”600″ height=”350″]

Jako fan firmy asus rozwiązanie z brakiem pasującej klawiatury uwstecznia produkt. Przypomnę, że wcześniejszy Padfone posiadał mobilną klawiaturę znaną a modeli transformer asus. Mam nadzieję, że wyjście nowego modelu pozwoli zbić cenę wcześniejszego modelu.

Nowe Chromebooki od Samsunga

Na rynek trafiły dwa nowe modele Chromebooków produkcji Samsunga – notebooków z systemem operacyjnym Google ChromeOS bazującym na przeglądarce oraz aplikacjach i danych w chmurze. Różnią się opcjami komunikacji (Wi-Fi z lub bez 3G) oraz ceną – jak na Chromebooka wyjątkowo niską – 329,99 $ lub 249,99 $ – Czytaj więcej.

0 Shares:
Polecamy również