Firma na mapie Google

Jeśli nie masz jeszcze wizytówki swojej firmy na mapie Google, to bardzo wiele tracisz. Coraz więcej użytkowników posiada aplikację map Google, z których bardzo chętnie korzystają podczas wyszukiwania interesujących ich adresów. Warto, aby i Twoja firma mogła się tam zareklamować. Być może właśnie tam doprowadzi GPS klienta, aby skorzystać z Twoich usług.

Co składa się na wizytówkę firmy?

Te informacje można łatwo sprawdzić choćby teraz. Wystarczy wpisać firmę bądź usługę, jakiej poszukujemy albo tylko przeglądać mapę. Nagle naszym oczom ukaże się nazwa firmy, jej dokładny adres, numer telefonu, rodzaj usługi, adres www oraz strona Google+. Są to więc wszystkie dane, które będą nam niezbędne podczas czynienia poszukiwań.

Zalety umieszczenia firmy na mapie Google?

Zalet jest bez liku! To jeden z niezwykle skutecznych sposobów rozreklamowania Twojej firmy, głównie na rynku lokalnym. Najwięcej klientów zbierzemy bowiem z bliskiego obszaru, gdzie akurat się pojawią. Użytkowników oddalonych setki kilometrów raczej nie będzie interesować gdzie się znajdujemy, ponieważ fizycznie i tak nie skorzystają z naszych usług, w przypadku takiej odległości.

Jak dostać się na mapę Google?

Co ciekawe, firmę można umieścić na mapie Google zupełnie za darmo. Naprawdę trudno w to uwierzyć, że tak dobra i skuteczna reklama w Internecie jest zupełnie bez kosztów! Wydaje się, że ta tendencja za pewien czas może ulec zmianie, bo czy taki potentat mógłby zrezygnować z zarobku? Tymczasem jednak wszystko jest darmowe, więc warto korzystać tym bardziej, że wpisu można dokonać całkowicie samodzielnie. Instrukcje jak tego dokonać znajdują się na wielu stronach w Internecie, więc trzeba tylko do nich sięgnąć. Na koniec należy jeszcze zweryfikować wprowadzone informacje. W tym celu otrzymujemy kod do pełnej weryfikacji. Stajemy się więc uprawnionymi zarządzającymi naszą stroną i możemy dokonywać zmian itp. Sami oceńcie czy to dobry pomysł na reklamę, bo my uważamy, że wręcz doskonały!

Polecamy również