Co nowego w Media Project Group?

Okres wakacyjny był dla nas niezwykle intensywny pod względem wprowadzania w szeregi naszej firmy nowych rozwiązań. Jak wiadomo, każda firma, która chce odnosić sukcesy nie może pozwolić na to by w jej działania wkradła się rutyna. Z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że dzięki naszej zawziętości udało nam się do tego nie dopuścić.

Kilka dni temu oddaliśmy do użytku między innymi Nasze firmowe forum. Zamysł jego powstania był taki by pomagać osobom, które szukają pomocy w takich tematach jak np. fotografia, zagadnienia z zakresu reklamy czy social media. Dzięki współpracy nawiązanej z kilkoma specjalistami z różnych dziedzin, wydaje się, że będziemy w stanie odpowiedzieć na niemal każde pytanie. Równie świeżą sprawą jest powstanie portfolio, które zawiera przykładowe realizacje wykonywanych przez nas zleceń. To swoista wizytówka, która powinna przybliżyć Państwu wyobrażenie odnośnie końcowego wyglądu naszej pracy oraz pomoże ocenić nasze umiejętności.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, które niezwykle ułatwiło nasze relacje z Klientem w drodze od tworzenia projektu, aż do zakończenia jego realizacji jest stworzony przez nas, autorski system projektowy. Każdy nowy Klient otrzymuje indywidualne hasło, którym będzie posługiwał się podczas prac związanych z przygotowaniem szkicu danego zlecenia. Przez cały okres, za pośrednictwem Projektorni Klient może swobodnie wymieniać z przydzielonym specjalistą komentarze dotyczące jego odczuć bądź uwagi odnośnie konieczności wprowadzenia ewentualnych poprawek. System ten dostępny jest w trybie 24/7 oraz zapewnia zarówno nam jak i Naszym Klientom pełną niezawodność. Projektornia zawiera także liczne szkolenia, zarówno w formie pisanej, jak i już niedługo w formie zobrazowanej. W  niedalekiej przyszłości chcielibyśmy rozszerzyć system projektowy o dysk wirtualny, który zapewni bezpieczną i szybką wymianę materiałów.

I ostatnia nowość, czyli rzecz jasna blog, którego Państwo czytacie. Chcielibyśmy w tym miejscu zamieszczać artykuły związane z bardzo szeroko rozumianą tematyką. Mamy nadzieję, że czytanie wpisów tutaj zamieszczanych, będzie w stanie sprawić Państwu przyjemność. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi platformami.

Forum – forum.mediaprojectgroup.com
Portfolio – portfolio.mediaprojectgroup.com

0 Shares:
Polecamy również
Czytaj dalej

Podsumowanie roku 2013

Na samym początku pragniemy życzyć Państwu wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2014! Dziękujemy wszystkim Partnerom i Kontrahentom…